Choď na obsah Choď na menu
 


Zákon príťažlivosti

21. 8. 2011

Vašu budúcnosť tvorí to, čo robíte dnes, nie to, čo budete robiť zajtra.

Robert T.  Kiyosaki

Zákon príťažlivosti umožňuje nekonečné možnosti, nekonečnú hojnosť a nekonečnú radosť. Je na vás čo si vyberiete.

Zákon príťažlivosti

Pochopenie zákona príťažlivosti je kľúčom, ako si vytvoriť život svojich snov. Zákon príťažlivosti je jeden s najsilnejších zákonov vo vesmíre. Je rovnaký, ako gravitácia, vždy platí a vždy prebieha. A práve teraz pôsobí vo vašom živote. Jednoducho povedané, zákon príťažlivosti hovorí, že všetko na čo sa sústredíte, pritiahnete do svojho života. Všetko, na čo vynaložíte energiu a všetko, čomu venujete pozornosť, sa vám vráti. Ak sa teda zameriate na dobré a pozitívne veci, automaticky do svojho života pritiahnete viac dobrého a pozitívneho. Ak sa sústredíte na nedostatok a negatívne veci, presne to sa do vášho života aj vráti...

Ste tým, na čo myslíte

Dr. Robert Schuller

Neustále niečo vytvárate. Tak to bolo a tak to aj bude. Realitu okolo seba vytvárate každým dňom, každou sekundou. Svoju budúcnosť si vytvárate každučkou myšlienkou:vedome, alebo podvedome. Nemôžete si urobiť prestávku a rozhodnúť sa netvoriť, lebo tvorenie sa nikdy nekončí. Zákon príťažlivosti nikdy neprestáva fungovať.

Pochopenie princípu fungovania tohto zákona je základným kľúčom k vašemu úspechu. Ak chcete zmeniť svoj život a dodať si silu na vytváranie úžasnej budúcnosti, potom musíte pochopiť, akú rolu zohrávate v zákone príťažlivosti.

Je nezodpovedné nechať sa len tak unášať životom. Vytvárať si svoj deň je vaše božie právo.

Ramtha

Funguje to následovne: Dobro, priťahuje dobro. Keď ste z niečoho nadšení, plní entuziazmu a odhodlania, keď ste šťastní, veselí alebo plní energie, vysielate pozitívnu energiu. Na druhej strane ak ste unudení, nervózni, vystresovaní, nahnevaní či rozhorčení energia, ktorú vysielate je negatívna. Vesmír v rámci zákona príťažlivosti nadšene odpovedá na obe vibrácie. Nerozlišuje čo je pre vás lepšie, jednoducho odpovedá na akúkoľvek energiu, ktorú vytvárate, a znásobenú vám ju vracia späť. Naspäť dostanete presne to, čo ste vyslali. Vaše myšlienky a pocity sú vlastne vždy len žiadosťou pre vesmír, aby vám poslal naspäť to isté vo väčšom rozsahu.

Pretože vibrácie energie, ktorú vysielate, pritiahnu energiu s tou istou frekvenciou, musíte si byť istí, že vysielate takú energiu a také, myšlienky a pocity, ktoré sa zhodujú s tým, čo chcete do svojho života pritiahnuť. Ak chcete priťahovať lásku a radosť, musíte vytvárať vibračné frekvencie lásky a radosti.

Princíp je rovnaký, ako pri vysielaní a prijímaní rádiových vĺn.  Vaša energia sa musí zladiť s energiou vysielača. Takže vaše vibrácie musia byť naladené na pozitívnej frekvencii, aby ste pritiahli pozitívnu energiu.

Naučte sa ovládať vaše myšlienky aj pocity a udržujte vibračné spojenie s tým, čo chcete pritiahnuť. Podarí sa vám to, keď budete na to, čo sa vo vašom živote deje, nie len reagovať, ale aj odpovedať. Mnohí z nás prechádzajú svojim životom tak, že automaticky a bez rozmýšľania reagujú na veci, ktoré sa okolo nás dejú. Možno máte ťažký deň, dostali ste defekt alebo s vami niekto zaobchádzal neférovo. Priznajte si, že v takýchto situáciach sú vaše emócie a myšlienky negatívne. Ste nahnevaní, nahnevaní, frustrovaní alebo smutní. A presne v takýchto situáciach reagujete bez rozmýšľania namiesto toho, aby ste vedome odpovedali. A vaše negatívne nabité myšlienky a emócie automaticky vysielajú vesmíru žiadosť o ďalšie negatívne skúsenosti. Aby ste dosiahli oveľa lepší výsledok, musíte sa naučiť vedome reagovať iným, pozitívne ladeným spôsobom.

Ak robíte to, čo ste robili vždy, dostanete to, čo ste vždy robili.

Anthony Robbins

Dobrá správa je, že ak raz pochopíte zákon príťažlivosti a jeho princíp, môžete si začať vedome a zámerne vytvárať lepší život. Vždy sa môžete rozhodnúť aj pre inú reakciu na situácie, do ktorých sa počas dňa dostanete. Môžete sa rozhodnúť myslieť inak. Môžete sa rozhodnúť, že sa budete sústreďovať na veci, ktoré v živote chcete a to že o nich budete premýšľať. Môžete sa rozhodnúť, že budete robiť viac vecí, z ktorých máte dobrý pocit. Môžete sa rozhodnúť aktívne sa podieľať na vytváraní svojej budúcnosti tým, že zmeníte svoje myšlienky a pocity.

Vašu budúcnosť tvorí to, čo robíte dnes, nie to, čo budete robiť zajtra.

Robert T. Kiyosaki

Zákon príťažlivosti umožňuje nekonečné možnosti, nekonečnú hojnosť a nekonečnú radosť. Je na vás čo si vyberiete.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.